در صورت عدم نصب اپلیکیشن چاره راه را دانلود کنید

X

چاره راه چیست؟

مبتکر روش های نوین و متمایز معرفی ، شناساندن ، محبوبیت و رونق بخشی هرچه بیشتر تواماً با افزایش فروش صاحبان صنایع ، کالا و خدمات و کسب و کارهای ریز و درشت ایرانی ارائه دهنده راهکارهای قانونی و اعطای درآمد اینترنتی حلال و شگفت آور برای کاربران و عموم آحاد جامعه

چاره راه سه ردیف کاربردی دارد :

الف.کاربران عادی

ب.کاربران صاحبان پیج و صفحات شبکه های مجازی

ج.کاربران صاحبان صنایع ، کالا و خدمات ، کسب و کارهای ایرانی آگهی دهنده

البته می توانید با عضویت رایگان در چاره راه از مزایا و امکانات ویژه هر سه ردیف کاربری همزمان بهره مند گردیده و موجبات خوشحالی اهالی چاره راه را نیز فراهم آورید.

صاحبان صنایع ، کالا و خدمات و کسب و کارهای ایرانی بخوانند :

تلاشگران اقتصادی عزیز می توانید با بهره مندی از تدابیر و خدمات ویژه چاره راه در مسیر رشد و شکوفایی شغلی ، محبوبیت هرچه بیشتر برندتان و افزایش فروش گام برداشته و سریعاً مونس اذهان و قلب ها شوید و محصولات خدمات خود را در وهله اول رایگان تبلیغ نمایید و در صورت انتخاب روش های نتیجه محور با بازدهی بالا و با هزینه بسیار ارزان و عادلانه به صورت هدفمند و ثمر بخش به بازار هدف ، منتخب و تفکیک شده خود معرفی و شناسانده و باتدابیر ویژه چاره راه هیچ گونه هدر رفت هزینه تبلیغاتی نداشته باشید.

تبلیغات در چاره راه به سه طریق انجام می گیرد :

1. ثبت رایگان آگهی کسب و کارها :

در این بخش شما آگهی خود را به صورت رایگان ثبت می کنید و کاربران میلیونی چاره راه بر اساس نیازمندی خود در بخش جستجو اقدام به تایپ مورد نیازمندی خود کرده و بر اساس نزدیک ترین مورد آگهی دهنده از نظر جغرافیایی برایشان آگهی نمایش داده می شود. تبلیغات در این روش رایگان بوده و از آگهی دهنده هیچ مبلغی اخذ نمی گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش ثبت آگهی رایگان مراجعه فرمائید.

2. ثبت آگهی به صورت ویژه با بر خوردی از سه توان نمایشی :

در این بخش آگهی ها به همراه توضیحات در لابلای پست ها و کلیپ های مفرح و طنز نمایش داده می شوند و آگهی دهنده با توجه به توان انتخابی (ده روزه ، بیست روزه ، سی روزه) معین می کند که آگهی اش تا چند روز در معرض دید مخاطبان تفکیک شده و مشتری محور قرار گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به جدول تعرفه قیمتی و توضیحات تکمیلی بخش ثبت نام آگهی ویژه مراجعه فرمائید.

3. ثبت آگهی بسیار نتیجه محور و پربازده به صورت تیزر ویدئویی در کمپین شور و نشاط و شادی :

بنر یا تیزر آگهی شما به ابتدای کلیپ ها و فیلم های طنز و مفرح الصاق گردیده و کاربران با مشاهده کلیپ های مفرح و شادی بخش با کسب و کار شما نیز آشنایی کامل پیدا خواهند کرد و در مواقع نیاز مشتری شما واقع خواهند شد. جالب اینجاست کاربران با مشاهده آگهی شما درآمد نیز کسب می کنند. در واقع مبالغ دریافتی از شما جهت تبلیغات بعد از کسر کارمزد اندک چاره راه ، مستقیناً به حساب کاربران بازدید کننده و آشنا شونده با کسب و کار شما پرداخت می شود. کاربران بازدید کننده چون بخش اعظمی از مبالغ را دریافت می کنند به وسیله راهکارهای صحت سنجی چاره راه طوری انتخاب می شوند که بیشترین تطبیق را با اهداف عالیه مجموعه ی شما داشته و در نهایت منجر به آشنایی کامل و به مشتری واقع شدن ترغیب می شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش ثبت آگهی در کمپین شور و نشاط و شادی مراجعه کرده و از تعرفه متنوع قیمتی آن مطلع شوید.

کاربران و مخاطبان عزیز چاره راه بخوانند :

شما با عضویت رایگان در چاره راه شاد خواهید شد ، با نشاط زندگی خواهید کرد و درآمد شگفت انگیز با رعایت موازین شرعی و قانونی کسب خواهید نمود. چاره راه یک سیستم هوشمند جهت درآمد زایی و زندگی با نشاط و مفرح برای عموم آحاد جامعه می باشد.

مجموعه بازاریابی چاره راه از صاحبان صنایع ، کالا و خدمات و کسب و کارهای ریز و درشت پراکنده در سطح شهر تبلیغات را اخذ نموده و با نمایش آن آگهی ها ، در ابتدای کلیپ های طنز و شادی آور برای شما و با پرداختن سهم پولی مستقیم به خودتان شور و نشاط و شادی تواماً کسب درآمد ایده آل را به ارمغان می آورد. شما در چاره راه از چهار طریق به کسب در آمد نائل خواهید گشت . در عین حال زمان صرف شده از جانب شما روزانه کمتر از نیم ساعت و در اوقات دلخواه خودتان خواهد بود. با مطالعه ی این چهار طریق کسب درآمد به مجموع درآمدتان توجه فرمائید.

1. کسب درآمد از تماشای کلیپ های مفرح آگهی دار

شما با تماشای کلیپ های مفرحی که آگهی به آنها الحاق شده و بعد از آشنایی با صاحب آگهی و شناخت دقیق از کالا و خدماتش با کلیک کردن در انتهای آگهی موفق به کسب درآمد خواهید شد. در واقع بعد از اتمام نمایش آگهی با یک کلیک ساده از جانب شما مبلغ آگهی به کیف پولتان واریز گردیده و در هنگام درخواست تسویه به وسیله شما به حساب بانکیتان از جانب چاره راه واریز و قابل برداشت توسط شما می باشد. با ذکر مثال توضیح می دهیم : چاراه راه با دانستن علاقه مندی شما ، نوع جنسی شما ، رده سنی و محل سکونت و اشتغال شما برایتان کلیپ های مفرح آگهی دار تدارک می بیند و در معرض دید و نمایش برای شما قرار می دهد. (البته شما باید قبلاً در اینستاگرام عضو شده باشید.) فرض کنید شما روزانه موفق به تماشای 30 کلیپ آگهی دار شوید و بر اساس قرارداد فی مابین چاره راه و شرکت آگهی دهنده مبلغ مورد نظر برای تماشای هر کلیپ آگهی دار 60 تومان در نظر گرفته شود. پس : ( 1800 = 60×30 ) 1800 تومان درآمد شما از بازدید کلیپهای آگهی دار در یک روز (54000 = 1800 × 30 ) 54000 تومان درآمد شما از بازدید کلیپهای آگهی دار در یک ماه

2. کسب در آمد ویژه و بسیار شگفت انگیز با تشکیل تیم خنده و شادی از طریق اشتراک گذاری لینک دعوت به عضویت رایگان در چاره راه :

شما می توانید با اشتراک گذاری لینک دعوت به عضویت رایگان لینک چاره راه با دوستان و مخاطبانتان ، موجبات کسب در آمد و بهره مندی آنها را نیز از خدمات چاره راه فراهم آورید. دقت داشته باشید وقتی شما در چاره راه ثبت نام کردید یک کد کاربری مختص خودتان دریافت می کنید. و با مراجعه به پروفایل کاربریتان این کد کاربری را به خاطر بسپارید. در هنگام اشتراک گذاری لینک دعوت به عضویت رایگان و ثبت نام در چاره راه فقط کافیست از مخاطبتان بخواهید در بخش کد معرف ، کد کاربری شما به ثبت برسانند و عضو تیم خنده و شادی شما گردند. مخاطبناتان با ثبت کد کاربری شما به عنوان کد معرف در وهله اول مبلغ 3 هزار تومان شارژ پولی خوشامدگویی از چاره راه دریافت می کنند. این شارژ اولیه فقط با ثبت کد معرف پرداخت می شود و این مبلغ خوشامدگویی به این خاطر پرداخت می شود که کاربرد جدید تشویق گردد با کد کاربری شما ثبت نام کرده و عضو تیم شما شود.

از طرفی شما از ناحیه فعالیت روزمره هم تیمی هایتان 50% از میزان کارکرد آنها به خاطر همکاری در جذب کاربر جدید از چاره راه پاداش اخذ می کنید. به خاطر داشته باشید این پاداش از ناحیه چاره راه به شما پرداخت می شود و سهم پولی هم تیمیتان همیشه محفوظ مانده و از ایشان مبلغی کسر نمی گردد. ضمناً خود هم تیمی تان نیز می تواند برای خودش یک تیم جداگانه تشکیل داده و کسب درآمد خود را به طور شگفت انگیز چندین برابر کند. با ذکر مثال نحوه جذب هم تیمی و نوع و میزان کسب درآمد از ناحیه هم تیمی را برایتان شرح می دهم :

فرض کنید شما در طول زمان عضویت در چاره راه تا بحال موفق به جذب 37 نفر هم تیمی شده اید و به طور متوسط هر یک از هم تیمی های شما روزانه 20 عدد کلیپ آگهی دار با تعرفه قیمتی 60 تومان تماشا کرده اند پس ( 1200 = 60 × 20 ) درآمد روزانه هر یک از هم تیمی های شما از بازدید روزانه کلیپ های آگهی دار. ( 36000 = 30 × 1200 ) درآمد ماهانه هر یک از هم تیمی های شما در بازدید ماهانه کلیپ های آگهی دار.

و اگر هم تعداد هم تیمی هایتان مثلاً 37 نفر باشد پس ( 1332000 = 36000 × 37 ) مجموع درآمد هم تیمی های شما از بازدید کلیپ های آگهی دار در عرض یک ماه. طبق قوانین چاره راه شما 50% درآمد هم تیمی هایتان را از چاره راه پاداش جذب کاربر جدید دریافت می کنید پس سهم شما از پاداش اعطایی چاره راه ماهیانه با فرمول زیر محاسبه می شود.

666000 = 50% × 1332000

ششصد و شصت و شش هزار تومان سهم شما از ناحیه فعالیت 37 نفر هم تیمی تان در یک ماه.

ذکر دو نکته ضروری است :

الف. این سهم پاداش از ناحیه چاره راه پرداخت می شود و هیچ مبلغی از سهم هم تیمی های شما کسر نگردیده و درآمد آنها محفوظ می باشد.

ب. دقت فرمائید هر چقدر تعداد هم تیمی هایتان بیشتر در آمدتان چند برابرتر ، پس سریعاً اقدام به اشتراک گذاری لینک دعوت به عضویت در چاره راه کنید تا سهم شما از جذب کاربر جدید بیشتر باشد.

3. کسب درآمد از ناحیه جذب آگهی و دعوت از کسب و کارها برای سپردن تبلیغات شغلی شان به چاره راه :

با توجه به امتیازات ، ویژگیها و مزایای خاصی که چاره راه برای رشد ، شکوفایی و افزایش فروش کسب و کارهای مختلف اندیشیده و استقبال بی نظیر تلاشگران اقتصادی از تدابیر چاره راه برای محبوبیت بیشتر شغلیشان شما به راحتی می توانید مغازه داران ، شرکتها ، اصناف و غیره را ترغیب به آگهی دادن در چاره راه کنید و از منافع مالی و درآمد عالی آن بهره مند شوید. برای این کار کلیپ های آموزشی بازاریابی برای چاره راه را خوب تماشا کرده و از مزایای ثبت آگهی در چاره راه مطلع شوید.

درآمد شما از ترغیب کسب و کارها برای ثبت آگهی در چاره راه در بخش ثبت آگهی ویژه 15% و در بخش آگهی کمپین شور و نشاط و شادی 5% می باشد.

خاطر نشان می کنیم کسب و کارها در هنگام ثبت آگهی در صورت ثبت کد کاربری شما با تخفیف ویژه مواجه خواهند شد به همین سبب آنها برای بهره مندی از تخفیفات ویژه یقیناً با اشتیاق کامل به ثبت کد کاربری شما اقدام خواهند کرد. این تخفیفات به ترتیب 15% در ثبت آگهی ویژه و 5% در ثبت آگهی کمپین شور و نشاط و شادی برای آگهی دهنده لحاظ می شود و بلافاصاله پس از واریز مبلغ توسط آگهی دهنده پورسانت بازاریابی شما به کیف پولتان لحاظ گردیده و هنگام درخواست تسویه به حسابتان واریز می گردد.

4. کسب درآمد بسیار ویژه و ایده آل با ایجاد پیج منحصر به فرد خودتان :

توضیحات این قسمت را در بخش صاحبان پیج و صفحات مجازی مطالعه کنید.

صاحبان پیج و صفحات اینستاگرام و کانال های تلگرامی بخوانند

صاحبان پیج و صفحات اینستاگرام و کانال های تلگرامی با عقد قرارداد با چاره راه به تیم تولید محتوای شرکت چاره راه ملحق شده و از ناحیه اشتراک گذاری کلیپ ها و مطالب مفرح و شادی بخش در پیج خود بیمه عمر و تامیت آتیه از شرکت بیمه پاسارگاد را دریافت کرده و در عین حال از بابت هر نمایش کلیپ های آگهی دار درآمد ویژه و شگفت آور کسب کنید.

مزایای عقد قرارداد تحت عنوان شغلی محتوا گذار با شرکت چاره راه :

1. اخذ بیمه عمر و تامین آتیه و آتش سوزی منزل به ارزش پرداخت ماهیانه یکصد هزار تومان.تبصره :

این مبلغ ماهیانه به صورت منظم از طرف شرکت چاره راه و به نام شما در حساب بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد واریز گردیده و قرارداد تنظیمی بیمه عمر و تامین آتیه به همراه بیمه آتش سوزی منزل به نام شما از شرکت بیمه پاسارگارد صادر خواهد شد.

2.کسب درآمد ویژه ازبابت نمایش کلیپ های بارگذاری شده :

به ابتدای کلیپ های مفرحی که از جانب شما در پیج اینستاگرامتان بارگذاری می کنید تیم تبلیغاتی چاره راه تیزرهای آگهی و معرفی کسب و کار ایرانی را اضافه خواهند کرد و شما از ناحیه نمایش هر کلیپ آگهی دار سهم پولی خودتان را دریافت خواهید کرد. با ذکرمثال توضیح می دهم. فرض کنید روزانه شما به تعداد 15 کلیپ در صفحه ی اینستاگرام خودتان به عنوان محتوا بارگذاری می کنید و گروه بازاریابی تبلیغاتی چاره راه به طور متوسط روزانه برای دو کلیپ شما آگهی الحاق می کند و این کلیپ های آگهی دار در صفحه مختص شما و یا حتی در صفحات دیگر نمایش داده می شود. و تقریباً مجموعاً 2000 بار دیده می شوند و در عین حال با توجه به قرارداد ما بین چاره راه و تبلیغ دهنده چنین مقرر شده که برار هر ویو مثلاً 20 تومان برای صاحب صفحه به خاطر بارگذاری کلیپ مفرح پرداخت شود پس : 40000 = 2000 × 20 در آمد شما از بابت نمایش یک کلیپ آگهی دار در یک روز 80000 = 2 × 40000 درآمد شما از بابت نمایش دو کلیپ آگهی دار در یک روز 2400000 = 30 × 80000 درآمد شما از بابت نمایش کلیپهای متنوع آگهی دار در طی ماه

3. کسب درآمد عالی از بابت تشکیل تیم خنده و شادی :

ضمناً با تشکیل تیم خنده وشادی و با اشتراک گذاری لینک دعوت از مخاطبانتان به عنوان هم تیمی از ناحیه فعالیت هر یک از هم تیمی هایتان 50% پاداش جذب کاربر جدید از چاره راه بیشتر درآمد کسب کنید. با ذکر مثال توضیح می دهم.

فرض کنید شما در کانال تلگرامی یا پیج اینستایی مختص خودتان تعداد 5000 نفر دنبال کننده دارید و با اشتراک گذاری لینک دعوت عضویت در چاره راه موفق به جذب هزار نفر در چاره راه شدید، توجه داشته باشید ازاین تعداد نفر 50% به عنوان هم تیمی شما لحاظ خواهد شد (500 نفر) و شما از محل کارکرد بازدید آنها (500 نفر) از کلیپ های تبلیغاتی یا آگهی دار پاداش جذب کاربر جدید دریافت خواهید نمود.

فرضاً این هم تیمی های شما به طور متوسط روزانه 15 کلیپ آگهی دار تماشا کرده و با مبلغ 60 تومان روزانه درآمدشان 900 تومان شود و درآمد ماهیانه شان به 27000 برسد. پس : 13500000 = 500 × 27000 مجموع درآمد ماهیانه هم تیمی های شما در یک ماه طبق قوانین چاره راه 50% از محل درآمد اعضای هم تیمی تان از چاره راه پاداش جذب کاربر جدید دریافت خواهید کرد.

6750000 = 50% × 13500000 درآمد ماهیانه شما از بابت پاداش جذب کاربر جدید

4. کسب درآمد از نمایش ویدیوهای تبلیغاتی چاره راه جهت جذب آگهی و دعوت از کسب و کارها برای سپردن تبلیغات شغلی شان به چاره راه در پیج اینستا و کانال تلگرامی مختص خودتان :

با توجه به امتیازات ، ویژگیها و مزایای خاصی که چاره راه برای رشد ، شکوفایی و افزایش فروش کسب و کارهای مختلف اندیشیده و استقبال بی نظیر تلاشگران اقتصادی از تدابیر چاره راه برای محبوبیت بیشتر شغلیشان شما به راحتی می توانید با نمایش کلیپ های تبلیغاتی چاره راه در پیج اینستاگرامی یا کانال تلگرامی خود مغازه داران ، شرکتها ، اصناف و غیره را ترغیب به آگهی دادن در چاره راه کنید و از منافع مالی و درآمد عالی آن بهره مند شوید. برای این کار کلیپ های آموزشی بازاریابی برای چاره راه را خوب تماشا کرده و از مزایای ثبت آگهی در چاره راه مطلع شوید.

درآمد شما از ترغیب کسب و کارها برای ثبت آگهی در چاره راه در بخش ثبت آگهی ویژه 15% و در بخش آگهی کمپین شور و نشاط و شادی 5% می باشد.

خاطر نشان می کنیم کسب و کارها در هنگام ثبت آگهی در صورت ثبت کد کاربری شما با تخفیف ویژه مواجه خواهند شد به همین سبب آنها برای بهره مندی از تخفیفات ویژه یقیناً با اشتیاق کامل به ثبت کد کاربری شما اقدام خواهند کرد. این تخفیفات به ترتیب 15% در ثبت آگهی ویژه و 5% در ثبت آگهی کمپین شور و نشاط و شادی برای آگهی دهنده لحاظ می شود و بلافاصاله پس از واریز مبلغ توسط آگهی دهنده پورسانت بازاریابی شما به کیف پولتان لحاظ گردیده و هنگام درخواست تسویه به حسابتان واریز می گردد.

5. کسب درآمد از تماشای کلیپ های مفرح آگهی دار

شما با تماشای کلیپ های مفرحی که آگهی به آنها الحاق شده و بعد از آشنایی با صاحب آگهی و شناخت دقیق از کالا و خدماتش با کلیک کردن در انتهای آگهی موفق به کسب درآمد خواهید شد. در واقع بعد از اتمام نمایش آگهی با یک کلیک ساده از جانب شما مبلغ آگهی به کیف پولتان واریز گردیده و در هنگام درخواست تسویه به وسیله شما به حساب بانکیتان از جانب چاره راه واریز و قابل برداشت توسط شما می باشد. با ذکر مثال توضیح می دهیم :

چاراه راه با دانستن علاقه مندی شما ، نوع جنسی شما ، رده سنی و محل سکونت و اشتغال شما برایتان کلیپ های مفرح آگهی دار تدارک می بیند و در معرض دید و نمایش برای شما قرار می دهد. (البته شما باید قبلاً در اینستاگرام عضو شده باشید.) فرض کنید شما روزانه موفق به تماشای 30 کلیپ آگهی دار شوید و بر اساس قرارداد فی مابین چاره راه و شرکت آگهی دهنده مبلغ مورد نظر برای تماشای هر کلیپ آگهی دار 60 تومان در نظر گرفته شود. پس : ( 1800 = 60×30 ) 1800 تومان درآمد شما از بازدید کلیپهای آگهی دار در یک روز

(54000 = 1800 × 30 ) 54000 تومان درآمد شما از بازدید کلیپهای آگهی دار در یک ماه